Bidlo z liany do klietky pre papagáje s dĺžkou 90-100cm (2,5 - 5cm hrúbka).
Bidlo z liany do klietky pre papagáje s dĺžkou 90-100cm (2,5 - 5cm hrúbka)
Bidlo z liany z dažďového pralesa, veľmi zaujímavé prírodné sedenie, ktoré papagájom pripomenie ich domovinu.
Ideálne na lezenie, zo 100% prírodných materiálov. Môžu byť ľahko pripevnené k voliérovej mriežke pomocou káblových zväzkov. Prípadne ich môžete zavesiť na reťazku z nerezovej ocele alebo na lano. Tieto hojdačky sú veľmi populárne.
Čistenie je veľmi jednoduché:
Bidlá je možné vyčistiť od nečistôt mäkkou kefou a trochou horúcej vody. Rýchle schnutie tak umožňuje rýchle opätovné použitie.
Aby ste tieto bidlá lepšie uchytili do klietky doporučujeme použitie kovových držiakov (kliknite sem).
Dĺžka: asi 90 - 100 cm
Priemer: 2,5 - 5 cm
(POZOR!: Keďže ide o prírodný produkt, a preto je každý výrobok jedinečný, môžu sa v porovnaní s obrázkom mierne líšiť veľkosťou, tvarom a farbou.
pre: | veľké papagáje |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Najrýchlejší e-shop na svete , milý majiteľ / predajca, ochotný pomôcť.
Úprimná ochota pomôcť zákazníkovi.
Rýchle dodanie Skvelý výber