Garden Veggie Nutri-Berries for Parrots 284 g

Odmeny | Kód: F15005

Doplnkové krmivo pre všetky druhy papagájov vo forme guličiekso zeleninou, ideálne ako odmena.

Dostupnosť
Skladom
10,95 €
Merná jednotka: ks (ks)
Garden Veggie Nutri-Berries obsahujú všetky dôležité vitamíny a minerály, ktoré papagáje potrebujú. Spoločne s mrkvou, hráškom, brokolicou a kukuricou predstavujem perfektný spôsob, ako prinútiť vášho operenca konzumovať zeleninu. Zároveň obsahujú 20% granúl.

Rovnako ako granule sú Garden Veggie Nutri-Berries vyváženým kompletným krmivom. Na rozdiel od granúl, kde sú jednotlivé zložky rozdrvené a opäť spojené, sú ingrediencie v Nutri-Berries ponechané vcelku. Zmes zrnovín obohatená o vitamíny a minerály stráca svoj význam, akonáhle vták vylúpe semená a šupky zostávajú v miske. Nutri-Berries sú vyrobené z vylúpaných semien a obilnín, každá gulička je potiahnutá esenciálnymi vitamínmi a minerálmi, čím je zaistená vyvážená kŕmna dávka v každom súste.

Garden Veggie Nutri-Berries obsahujú vyvážený pomer Omega 3 & 6 mastných kyselín, ktoré posilňujú funkciu imunitného systému, zlepšujú kvalitu kože a neobsahujú umelé farbivá a konzervanty.

Obsahuje kúsky mrkvy, hrášku, brokolica a kukurica
Vyvážený pomer Omega 3 a 6 mastné kyseliny
Prírodné konzervanty a chute
bez GMO
Vyrobené v USA
Môže byť podávané ako kompletné krmivo, či ako zdravý pamlsok

zloženie:
Kukurica, lúpané biele proso, ovsené krúpy, červené proso, kardy, maltodextrín, sójová múčka, arašidové granule, pšenica, mrkva, kukuričný sirup, kanolový olej, glycerol, fosforečnan vápenatý, mletý vápenec, želatína, hrášok, kukuričný lepok, vajcia, brokolica , jodizovaná soľ, DL-metionín, kyselina citrónová, zmes tokoferolov (konzervant), cholín, vitamín E, kyselina askorbová, niacín, riboflavín, selén, pyridoxín, vitamín A, tiamín, vitamín B12, vitamín D3, kyselina listová.

Nutričné ​​hodnoty:
Proteín: 10%
Tuk: 6%
Vláknina: 5%
Vlhkosť: 14%

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.