Krmivo pre andulky a malé papagáje Versele-Laga Budgie Premium 800g

Krmivo pre andulky Budgie Premium 800g

Prémiová zmes semien s rôznorodým, vyváženým zložením, špeciálne pre andulky a malé papagáje. Balenie: 800g

Dostupnosť
Skladom
4,90 €
Merná jednotka: ks (ks)
Priemerné hodnotenie
4 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Versele-Laga Budgies Premium 800g

Prémiová zmes semien s rôznorodým no vyváženým zložením, špeciálne navrhnutá na splnenie nutričných potrieb anduliek a malých papagájov.

S obsahom extrudovaných peliet VAM a ovocných peliet

  • plných vitamínov, aminokyselín, minerálnych látok a so zložkou Florastimul® pre optimálnu kondíciu a trávenie, s obsahom chia a lastúr pre správne fungovanie svalnatého žalúdka
  • so správne vyváženým pomerom vápnika/fosforu.
  • Spoločnosť Versele Laga podporuje nadáciu Loro Parque Fundación, ktorá má za cieľ ochrániť ohrozené druhy vtákov a ich životné prostredie. Kúpou produktu podporíte nadáciu Loro Parque Fundación, ktorá pomáha prírode.

Analytické zložky Bielkoviny 15%, Tuky 6%, Vláknina 6%, Popol 6,5%, Vápnik 0,9%, Fosfor 0,4%, DL-metionín 950mg/kg, L-lyzín 250mg/kg, Vitamín A 8.000 IU/kg, Vitamín D3 1.600 IU/kg, Vitamín E 20mg/kg, Meď - síran meďnatý 7mg/kg Zloženie: Semená (min. 2 % chia), Obilniny, Produkty rastlinného pôvodu, Minerálne látky (min. 2 % lastúry ustrice), Oleje a tuky, Ovocie , Cukry , Frukto-oligosacharidy Návod na podávanie Vzhľadom na druh a vek papagája sa denná dávka semien môže značne líšiť. Preto na začiatku podávajte väčšiu porciu a až po istom čase stanovte ideálnu dennú dávku.  

Prečo môj papagáj nejze niektoré zrniny z krmiva a ako správne kŕmiť? je to ako z ľudmi :) - papagáje väčšinou zjedia iba to čo im chutí, ak je toho v miske dostatok. Ak váš papagáj konzumuje a vyberá iba niektoré zrniny, v prvom kroku znížte kŕmnu dávku a pokúste sa ho donútiť zvyšnú dávku dojesť. 

Koľko misiek je potrebných na potravu pre papagáje?

  • Mláďatá - v prípade, že máte doma čerstvo odstavené mláďa, môžete použiť 3 misky (na ovocie, vodu a zrniny). U mláďat je velmi dôležité, aby v období po odstave, čo najviac jedli. Stále kontrolujte úbytok krmiva, aby ste mali prehľad čo mláďa zje.
  • Dospeláci - u starších papagájoch doporučujeme 2 misky (či už chováte papagája ako single alebo v páre) - jednu na vodu a jednu na krmivo. Nedoporučujeme podávať krmivo do viac ako jednej misky, pretože nebudete mať prehľad čo a v akom množstve váš operený kamarát zjedol.   

Ake je u nás v Raji doporučené kŕmenie?

  • ráno podávajte čerstvé ovocie, mrazom sušené ovocie alebo granule. Ráno po spánku je potrebné doplniť vitamíny a spravne živiny a ráno sú papagáje hladné, takže možu do organizmu prijať to čo je pre nich dôležité.
  • poobede im ponúknite zrninovú zmes "na dojedenie sa" - ak vám zostali granule alebo mrazom sušené ovocie, zvyšok zmiešajte so zrnom.
  • a samozrejme nezabudnite na čerstvú vodu :)

Skladovanie: Po otvorení balenia, doporučujeme presypanie zvyšku vaječnej zmesy do uzatvárateľnej nádoby (najlepšie sklenenej) a skladovať na suchom a chladnom mieste.

Výrobca: Versele-Laga (Belgicko)

Balenie: 800g

pre: andulky
WEIGHT_KG 0,8
TYP_OF_BIRDS malý
Balenie 800 g
,
4

našej andulke chuti toto krmivo

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Veľmi rýchle doručenie

Overený zákazník,

Určite tento obchod odporúčam všetkým.

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie a dodanie tovaru

Overený zákazník,

KLIETKY

Široký výber klietok v rôznych dizajnoch

ZOBRAZIŤ
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

KRMIVO

Kvalitné krmivo je základ zdravého života

ZOBRAZIŤ
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

HRAČKY

Spestrite mu život pestrými hračkami

ZOBRAZIŤ
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

TRAKY

Prechádzka do prírody alebo na výlet Vašou záhradou

ZOBRAZIŤ
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

STOJANY

Útočisko a miesto pre oddych a zábavu

ZOBRAZIŤ
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

DEZINFEKCIE

Hygiena sa spája so zdravým životom

ZOBRAZIŤ
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie