Krmivo pre veľké papagáje Versele-Laga Parrots Premium 15kg

Krmivo pre papagáje Parrots Premium 15kg

Univerzálna prémiová zmes pre všetky veľké papagáje bez orechov. Balenie 15kg

Dostupnosť
Skladom
44,90 €
Merná jednotka: ks (ks)
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Prestige Parrots Premium v 15kg balení

Prestige Parrots Premium je prémiuvá zmes semien s extra zložkami potrebnými pre zachovanie kondície papagájov. Zmes pozostáva zo starostlivo vybraných semien a je obohatená o extra prídavok vitamínov, aminokyselín a minerálnych látok spracovaných v extrudovaných peletách VAM. Naviac chutné pelety VAM (Vitamíny-Aminokyseliny-Minerály) obsahujú zložku Florastimul, ktorá garantuje optimálnu funkciu tráviaceho traktu a skvelú kondíciu. Čistené lastúry ustríc garantujú správne fungovanie svalnatého žalúdka a tiež správny pomer vápnika/fosforu. Spoločnosť Versele Laga podporuje nadáciu Loro Parque Fundación, ktorá má za cieľ ochrániť ohrozené druhy vtákov a ich životné prostredie. Kúpou produktu podporíte nadáciu Loro Parque Fundación, ktorá pomáha prírode.

The Parrots Premium mixture je naviac obohatená o vitamín K, B1, B2, B6, B12, C, PP, kyselinu listovú, biotín a cholín. Minerálne látky: sodík, horčík a draslík.

Prečo môj papagáj nejze niektoré zrniny z krmiva a ako správne kŕmiť? je to ako z ľudmi :) - papagáje väčšinou zjedia iba to čo im chutí, ak je toho v miske dostatok. Ak váš papagáj konzumuje a vyberá iba niektoré zrniny, v prvom kroku znížte kŕmnu dávku a pokúste sa ho donútiť zvyšnú dávku dojesť. 

Koľko misiek je potrebných na potravu pre papagáje?

  • Mláďatá - v prípade, že máte doma čerstvo odstavené mláďa, môžete použiť 3 misky (na ovocie, vodu a zrniny). U mláďat je velmi dôležité, aby v období po odstave, čo najviac jedli. Stále kontrolujte úbytok krmiva, aby ste mali prehľad čo mláďa zje.
  • Dospeláci - u starších papagájoch doporučujeme 2 misky (či už chováte papagája ako single alebo v páre) - jednu na vodu a jednu na krmivo. Nedoporučujeme podávať krmivo do viac ako jednej misky, pretože nebudete mať prehľad čo a v akom množstve váš operený kamarát zjedol.   

Ake je u nás v Raji doporučené kŕmenie?

  • ráno podávajte čerstvé ovocie, mrazom sušené ovocie alebo granule. Ráno po spánku je potrebné doplniť vitamíny a spravne živiny a ráno sú papagáje hladné, takže možu do organizmu prijať to čo je pre nich dôležité.
  • poobede im ponúknite zrninovú zmes "na dojedenie sa" - ak vám zostali granule alebo mrazom sušené ovocie, zvyšok zmiešajte so zrnom.
  • a samozrejme nezabudnite na čerstvú vodu :)

Skladovanie: Po otvorení balenia, doporučujeme presypanie zvyšku vaječnej zmesy do uzatvárateľnej nádoby (najlepšie sklenenej) a skladovať na suchom a chladnom mieste.

ZLOŽENIE: pásikavá slnečnica 17%, slnečnicové semená 14%, nelúpaná ryža 10%, ovos 9%, pohánka 9%, granule maxi VAM 8%, biela slnečnica 6,5%, lesknica 5%, dari 3%, žlté proso 3 %, zelený hrášok 2%, lúpaný ovos 2%, ustrice 2%, červené proso 2%, kukurica plata 2%, tekvicové jadrá 2%, popcorn 1%, šípky 1%, puffovaná kukurica 1%, paprika 0,5% Analytické zložky: Bielkoviny 14%, Tuky 14,6%, Vláknina 16%, Popol 5,5%, Vápnik 0,93%, Fosfor 0,36%, Vitamín A 8.000 IU/kg, Vitamín D3 1.600 IU/kg, Vitamín E 19mg/kg The Parrots Premium mixture je naviac obohatená o vitamín K, B1, B2, B6, B12, C, PP, kyselinu listovú, biotín a cholín. Minerálne látky: sodík, horčík a draslík.

Výrobca: Versele-Laga (Belgicko)

Balenie: 15kg

pre: veľké papagáje
WEIGHT_KG 15
TYP_OF_BIRDS velký
Balenie 15 kg
,
5

Klady
Zápory
  • Kvalita
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Určite tento obchod odporúčam všetkým.

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie a dodanie tovaru

Overený zákazník,

som veľmi spokojná

Overený zákazník,

KLIETKY

Široký výber klietok v rôznych dizajnoch

ZOBRAZIŤ
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

KRMIVO

Kvalitné krmivo je základ zdravého života

ZOBRAZIŤ
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

HRAČKY

Spestrite mu život pestrými hračkami

ZOBRAZIŤ
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

TRAKY

Prechádzka do prírody alebo na výlet Vašou záhradou

ZOBRAZIŤ
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

STOJANY

Útočisko a miesto pre oddych a zábavu

ZOBRAZIŤ
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie

DEZINFEKCIE

Hygiena sa spája so zdravým životom

ZOBRAZIŤ
Najrýchlejšie dodanie Najrýchlejšie dodanie